LT | EN | RU

Jūs tiesiog privalote turėti nuotrauką su žirgu!

Fotosesija su žirgais: Siūlome išskirtine, asmeninę ir ne tik, fotosesiją su žirgais. Jos metu turėsite nepamirštamas akimirkas ant žirgo, kurios bus įamžintos fotografo. Fotosesija vyks garsiajame Prienų šile, Nemuno vingių pakrantėse. Nepraleiskite progos įsiamžinti su mūsų grakščiaisiais žirgais nuostabaus grožio Nemuno kilpų regioniniame parke!

Prieš fotosesiją žirgas yra paruošiamas – išvalomas, esant poreikiui supinami karčiai ir uodega, uždedamas puošnus inventorius. 

Fotosesijos kaina: nuo 55€. Trukmė - apie 2 valandas ( vienas žirgas). Per dvi savaites gausite 15 retušuotų nuotraukų.

 
 
 Nemuno žygis: Paukščių čiulbėjimas, medžių lapų šlamėjimas, Nemuno tekėjimas ir tylus žirgų žingsniavimas - romantika, kurios Jums trūksta kasdien. Karštomis vasaros dienomis ypatingai malonu keliauti vėsiu mišku ir jausti Nemuno gaivą. Viso šito nereikia ieškoti kažkur toli - tai galite rasti Nemuno kilpų regioniniame parke. Praleisto laiko su mūsų grakščiaisiais žirgais Jūs ilgai nepamiršite. Kad prisiminimai išliktų kuo ilgiau fotografas įamžins Jūsų nepakartojamas akimirkas.
 
Nemuno žygis trunka 2 valandas ir skirtas dviems asmenims. Pusiaukelėje sustosime trumpai fotosesijai. Kiekvieno žygio metu būsite lydimi trenerio. Gali dalyvauti tiek pirmą kartą sėdintys balne, tiek pažengę raiteliai. Kartu atvažiavę draugai į žygį gali eiti pėsti šalia žirgo. 
 
Nemuno žygio kaina: 85€ už 2 valandų žygį dviems asmenims su fotosesija ( du žirgai).  Per dvi savaites gausite 10 retušuotų nuotraukų.